Druk

Mimo iż Internet dominuje we współczesnym świecie komunikacji i reklamy, tradycyjne jej formy nie tracą na znaczeniu – tablice informacyjne umieszczane na frontach i przy wejściach budynków, folie naklejanie na okna (przepuszczające światło), szyldy / fryzy z nazwą firmy, kierunkowskazy, banery umieszczane na ogrodzeniu lub elewacji, podświetlane kasetony, plakaty itd., itp. Możliwości jest naprawdę wiele, można je dopasować do określonych wymiarów, cech powierzchni, na której mają być umieszczone, warunków ekspozycji. Rodzaj podłoża i technologia druku zależą głównie od efektu, jaki chcemy uzyskać i przeznaczenia reklamy. Możesz być pewien, że zlecając nam to zadanie, otrzymasz produkt dobrej jakości, wykonany w nowoczesnej technologii i dostosowany do Twoich wymagań.

Druk materiałów promocyjnych
Wydrukujemy dla Ciebie materiały, które ułatwią promocję Twojej działalności, będą narzędziem wspierającym sprzedaż, zbudują wizerunek Twojej firmy, pozwolą ją wyróżnić. Wykonamy dla Ciebie wszystkie ich projekty lub też wydrukujemy materiały na podstawie gotowych projektów dostarczonych przez Ciebie. Ich efekt finalny dostosujemy do Twoich potrzeb, w ramach budżetu, który na ten cel przeznaczyłeś. Zapewniamy wysoką jakość i krótki termin realizacji. Stosujemy różne rodzaju druku, na wielu podłożach i w każdej ilości.
Druk do wystroju wnętrz
Musi odznaczać się wysoką jakością kolorów, oddawać nasycenie barw, kontrasty i bardzo drobne detale obrazu / zdjęcia / grafiki. Efekty te uzyskujemy za pomocą druku pigmentowego (rozdzielczość 2400 x 1200 dpi). Ten rodzaj wydruków jest niekwestionowanym liderem jakości kolorystyki i rozdzielczości. Stosujemy różnorodne podłoża o wielu gramaturach: płótna Canvas bawełniane i poliestrowe, papiery fotograficzne i artystyczne (o różnych strukturach powierzchni). Charakteryzują się bardzo realistycznym odwzorowaniem rzeczywistości lub pierwowzoru, dlatego tę technikę wykorzystuje się często do przeniesienia na płótno zdjęć lub obrazów. Na życzenie klientów wydruki naciągamy na krosno/ramę. Dodatkowo oferujemy ramki, ramki z plexi (zamiast szkła) do oprawy wydruków zdjęć, grafik, plakatów.
Wydruki w różnych formatach
U nas możesz wydrukować wszystko (no prawie wszystko) w każdym formacie i każdej ilości. Od formatu A5 po wydruki w bardzo dużych rozmiarach, na wielu rodzajach papieru o różnej grubości: kartonie, kredzie, fotograficznym, zwykłym papierze powlekanym, a także papierze samoprzylepnym (naklejki), który dla zwiększenia trwałości możemy pokryć laminatem. Potrzebujesz ślicznego plakatu do pokoju dziecka? Albo 10 kopii jakichś dokumentów w formacie A3 lub nietypowym, albo kilka zdjęć na papierze fotograficznym w formacie A4 lub grafiki o wymiarach 80×40 cm? Wydrukujemy je. Zadaj nam pytanie telefonicznie lub e-mailowo o cenę wydruku, który chciałbyś u nas wykonać, odpowiemy od razu lub w ciągu pół godziny. Potem przysyłasz nam plik do wydruku pocztą elektroniczną i po kilku godzinach możesz go odebrać lub wyślemy Ci go przesyłką kurierską.
Masz pytania?
Jeżeli masz pytania dotyczące naszej oferty lub chciałbyś z nami
współpracować na dowolnym polu to zapraszamy do kontaktu
poprzez formularz