grafika
Projektowanie graficzne to nieodłączny element reklamy. Oferując jakiś produkt lub usługę przede wszystkim należy poinformować o nich odbiorców. Ponadto należy je zareklamować, podkreślając ich zalety, dostępność, walory, atrakcyjność. Środków wykorzystywanych do promocji, reklamy i wsparcia sprzedaży jest bardzo wiele. Dzięki temu zyskujesz mnóstwo możliwości wyboru i dopasowania ich do specyfiki działalności biznesowej oraz budżetu, jakim dysponujesz. Bez względu na to, jakie będą to narzędzia, muszą przyciągać uwagę i zapadać w pamięć. Taki cel mają nasi graficy – kreować rozwiązania, wyróżniające Twoją firmę/ produkt/usługę we wszystkich materiałach, które będziesz wykorzystywać do promowania swojego biznesu.
STRONY WWW
Wygląd strony internetowej w dużej mierze decyduje o tym, czy przy pierwszej wizycie internauty zatrzyma się on na niej dłużej i zechce ją przejrzeć, czy zainteresuje go firma, oferta, czy zachęcą go zdjęcia i opisy. Większość osób (spoza branży informatycznej) nie zna się na funkcjonalności stron, nie wnika w szczegóły ich struktury. Oceniają oczami z perspektywy przydatności znajdujących się na niej treści.

Przede wszystkim czy jest ona czytelna, czy łatwo się po niej surfuje, czy bez problemu znajduje wszystkie informacje, których potrzebuje do decyzji o kontakcie, zakupie produktu, zamówieniu usługi itp. Dlatego warstwa wizualna (tzw. layout) strony jest tak ważna. Ponadto powinien przyciągać i zatrzymywać uwagę formą graficzną, czytelnością i oddawać specyfikę działalności.
GAZETKI REKLAMOWE, PUBLIKACJE PRASOWE, KSIĄŻKI
Znajomość procesów wydawniczych i produkcji różnego typu publikacji (czasopism, książek, katalogów, itp.) umożliwia nam oferowanie kompleksowych usług w zakresie przygotowywania różnych projektów wydawniczych: od fazy kreacji, opracowania siatki typograficznej oraz tekstów, grafik, zdjęć, przez tzw. łamanie wszystkich materiałów wg projektu (składaniu stronic publikacji), korekty redakcyjne i technicznie, a kończąc na druku. Przygotowujemy nie tylko publikacje drukowane, ale również elektroniczne.
Masz pytania?
Jeżeli masz pytania dotyczące naszej oferty lub chciałbyś z nami
współpracować na dowolnym polu to zapraszamy do kontaktu
poprzez formularz